Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Indie Orbit

16:00 18:00

Następnie w ramówce

Extra Orbit

18:00 20:00

Teraz w ramówce

Indie Orbit

16:00 18:00

Następnie w ramówce

Extra Orbit

18:00 20:00

Background

NANGA – Cyberelfy

w dniu 20 kwietnia 2023

Singiel „Cyberelfy” zapowiada drugi album grupy NANGA „Sport, wojna i miłość” który ukaże się 21 kwietnia. „Cyberelfy”, to impresja na temat cybernetycznego świata internetowych zależności, deep fake’ów, algorytmów, sieci społecznościowych. Podmiotem lirycznym utworu jest Fake News, który tak naprawdę wolałby być Cyberelfem. Chciałby się wyrwać z farmy botów, wyzwolić z fabryki trolli i wirusów i zamieszkać w chmurze.
Pod względem muzycznym Nanga prezentuje się w „Cyberelfach” w zupełnie nowej odsłonie: brudny, pulsujący bas wraz z zimnofalową perkusją napierają na partyturę jak lodołamacz, a saksofony ujadają niczym polarne wilki.

Płytę „Sport, wojna i miłość” współtworzyli: Magda Dubrowska (wokal, teksty, bas), Maciej Dzierżanowski (instrumenty perkusyjne i instrumenty klawiszowe), Karol Gola (saksofony, flety, instrumenty klawiszowe, gitara) i Filip Różański (instrumenty klawiszowe). Za produkcję albumu odpowiadają Maciej Dzierżanowski i Filip Różański. Autorem większości nagrań, a także miksu i masteringu jest Filip Różański (Wieża Studio). W jednym z utworów na płycie usłyszymy gościnnie „tę Ukrainkę”.

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT

Tag