Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Indie Orbit

18:00 20:00

Następnie w ramówce

Na Naszej Orbicie

20:00 21:00

Teraz w ramówce

Indie Orbit

18:00 20:00

Następnie w ramówce

Na Naszej Orbicie

20:00 21:00

Background

Pola Chobot & Adam Baran feat. Kathia – Mów

w dniu 24 lutego 2024

„Mów” to kolejny podwójny singiel zapowiadający nowy album Poli Chobot & Adama Barana. Jest to II akt obrazkowego tryptyku, pt. „Wiatr”. To wielowymiarowa opowieść, którą można czytać na wiele sposobów. Z jednej strony opowiada o samotności w relacji, z drugiej – o ogólnym i wszechobecnym braku porozumienia, z trzeciej – o odrzuceniu, o byciu niezauważonym, niezaopiekowanym i panicznie łaknącym odrobiny uwagi od drugiej osoby. Jeśli chodzi o warstwę muzyczną, „Mów” można opisać jako przenikliwy walczyk, pełen rozpaczliwych gitar, wyjątkowych akcentów rytmicznych i szlachetnych kolorów, które nadają mu instrumenty smyczkowe.

Do współpracy przy najnowszym utworze Pola Chobot & Adam Baran zaprosili Kathię.
„Od razu poczuliśmy z Kathią wspólną energię i bardzo się we troje polubiliśmy. Szukamy w muzyce emocji, prawdy i ludzi, którzy nie boją się tańczyć na granicy poprawności” – wyjaśnia duet.

„Ogromnie cenię sobie współpracę z Jeremiaszem Hendzlem, który wspiera nas produkcyjnie przy nadchodzącej płycie. To między innymi dzięki niemu i temu, jaką atmosferę komfortu potrafi wytworzyć w studiu, wszyscy mogliśmy oddać się temu, co najważniejsze – emocjom” – dodaje Pola Chobot.

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT