Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Top Orbit Extra

22:00 23:00

Następnie w ramówce

Na Naszej Orbicie

23:00 24:00

Teraz w ramówce

Top Orbit Extra

22:00 23:00

Następnie w ramówce

Na Naszej Orbicie

23:00 24:00

Background

Stach Bukowski – Pomorskie Vegas

w dniu 31 października 2023

Stach Bukowski promuje swój drugi album zatytułowany „Kino sercowo-rozrywkowe”, kolejną muzyczną propozycją. “Pomorskie Vegas” to utwór o lekko gangsterskim i łobuzerskim zabarwieniu, który łączy w sobie ponadczasowe rockowe brzmienie oraz świeżość i nowoczesność. „To co w Vegas, zostaje w Vegas” – nie inaczej w przypadku polskiego wybrzeża, które dostarcza nam wiele przeróżnych doznań. O części z nich czasem wolelibyśmy nie mówić… – komentuje Stach Bukowski – wokalista i perkusista grupy.

Nowy materiał to charakterystyczna dla zespołu mieszanka rockowego, ponadczasowego retro brzmienia oraz alternatywy z niemal popowym, momentami tanecznym vibe’m. Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Marcin Bors, ceniony polski producent.

Stach Bukowski o płycie:

„Pasje, namiętności, miłość, zakochanie, imprezy, zwątpienia, zawody, smutek, nadzieja – to wszystko elementy naszego codziennego życia, które z pewnością można by zekranizować. Nawet często oglądamy filmy zawierające wszystkie lub chociaż część wymienionych wyżej uczuć na kinowym ekranie. Moje życie przez ostatnie 3 lata było sercowo-rozrywkowe i jest to kino osobiste, ale myślę również, że uniwersalne. Zapraszam na seans”

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT