Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Top Orbit Extra

22:00 23:00

Następnie w ramówce

Na Naszej Orbicie

23:00 24:00

Teraz w ramówce

Top Orbit Extra

22:00 23:00

Następnie w ramówce

Na Naszej Orbicie

23:00 24:00

Background

Tom Webber – This Time

w dniu 7 lutego 2024

Indie-popowy artysta Tom Webber po raz pierwszy sięgnął po gitarę w wieku 12 lat, a jego kariera jako amatorskiego wykonawcy rozpoczęła się na Oxfordzie, gdy miał zaledwie 15 lat.
Po latach dzieciństwa spędzonych z dziadkiem na słuchaniu wszystkiego, od The Beatles i Beach Boys po Johnny’ego Casha i Boba Dylana, zaczął grać covery, ale brzmienie Toma szybko wypełniło się zarówno klasycznymi, jak i współczesnymi wpływami, takich artystów jak Jake Bugg czy Paolo Nutini i już dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych młodych autorów piosenek.

Zadebiutował w 2020 roku EP-ką „Stop And Think About It”.
W 2022 roku Tom wystąpił na kilku z największych festiwali takich jak Glastonbury, Isle of Wight czy Truck.
W 2023 roku spędził więcej czasu w studiu i doskonalił swoje umiejętności pisarskie, spędzając tydzień na Chris Difford Writing Week organizowanym przez Buddy Holly Foundation, a także grając koncerty i występując z takimi gwiazdami jak Scouting for Girls.

Jego najnowszy singiel „This Time” to piosenka bardzo chwytliwa i energetyzująca, nie tracąca tempa przez cały czas, z alt rockową nutą i silnym elementem opowiadania historii. Miękki i ciepły, ale czasem szorstki wokal Toma, wnosi kolejną warstwę głębi do miksu utworu.