Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Na Mojej Orbicie

22:00 24:00

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Na Mojej Orbicie

22:00 24:00

Background

Warsztat Elektryczny – Chcę być sobą

w dniu 22 kwietnia 2025

Zespół Warsztat Elektryczny to nie tylko projekt muzyczny, ale przede wszystkim spotkanie osobowości, których połączyła wspólna pasja i zrozumienie na scenie. Choć członkowie grupy pochodzą z różnych stron Polski, to właśnie Warszawa stała się ich punktem stycznym – miejscem, w którym zaczęli razem budować muzyczną tożsamość opartą na szczerości, energii i brzmieniu z krwi i kości.

Ich najnowszy singiel „Chcę być sobą” to bezpośredni manifest niezależności, potrzeby wyrażenia siebie i życia w zgodzie z własnym rytmem. Tekst utworu mówi o walce z oczekiwaniami, o wyrwaniu się z ram, które narzuca świat – czy to w relacjach, czy w społecznym schemacie. To piosenka o potrzebie wewnętrznej wolności, ubrana w klasyczne rockowe brzmienie.

W warsztacie Elektrycznego nie brakuje iskrzenia – przez kompozycje płyną elektryczne dźwięki, które tworzą ścianę przesterowanych gitar, mięsistych basów i energicznej perkusji. Każdy utwór to precyzyjnie skonstruowany mechanizm – surowy, ale szczery. W „Chcę być sobą” słychać echa rockowej tradycji, ale zespół nie próbuje kopiować gotowych schematów. Ich styl wyrasta z korzeni polskiego rocka, ale sięga też po elementy bardziej nowoczesne – bez przesady, bez udziwnień, za to z dużą dawką autentyzmu.

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT