Zespół Myśli Niespokojnych – Brokat
Redakcja w dniu 31 marca 2025
Nowy utwór zespołu Myśli Niespokojnych to intensywna emocjonalnie opowieść o zagubieniu, sprzeciwie i potrzebie prawdy w świecie pełnym pozorów. „Brokat” to nie kolejna piosenka – to muzyczny manifest. Brzmi jak bunt przeciwko wszechobecnej iluzji, sztucznym uśmiechom i lękowi ukrytemu pod powierzchnią.
Zespół, którego liderami są wokalista Łukasz Janczak i gitarzysta Michał Komorowski, powstał z potrzeby wyrzucenia z siebie tego, co niewygodne i często przemilczane. Ich muzyka łączy moc rockowego brzmienia z poetyckim niepokojem i bezkompromisowym przekazem.
„Brokat” to odważny komentarz do rzeczywistości, w której coraz trudniej znaleźć autentyczność. To głos tych, którzy nadal szukają – mimo lęku, mimo chaosu.