Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Indie Orbit

18:00 20:00

Następnie w ramówce

Na Naszej Orbicie

20:00 21:00

Teraz w ramówce

Indie Orbit

18:00 20:00

Następnie w ramówce

Na Naszej Orbicie

20:00 21:00

Background

Navvrocki + Tabula Rasa + Fanga

Rudeboy Club [Bielsko-Biała]

Informacje
Data koncertu: 12 kwietnia 2024
Godzina: 18:30
Miejsce: Rudeboy Club
Adres: ul. 1 maja 20 Bielsko-Biała
Strona wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/3506091469602854
Opis wydarzenia
Navvrocki rusza w pierwszą, piekielnie rockandrollową, trasę koncertową promującą album „Z życiem”!
Elektryzująca rockowa maszyna koncertowa. Najbardziej odjechany skład, który zrodził się w samo południe. A konkretniej na samym południu. Południu Polski.
Gwarancja epickiej imprezy oraz długotrwałego pisku w uszach w dniu następnym.
Navvrocki dopiero ugruntowuje się na dobre w ramionach polskiej sceny muzycznej i robi to z niemałym rozmachem! Już drugi z ich singli, „Martwy” zagościł na liście Turbo Top Antyradia. Trafił na niejedną okładkę najpopularniejszych playlist w serwisach streamingowych i rozgrzał wiele spowitych chłodem serc.
Członkowie zespołu twierdzą jednak, że traktują to wszystko jako krótki, poranny jogging przed prawdziwym maratonem rockandrollowej uczty, jaką mają w planach nam zaserwować.
Życiowe, autentyczne teksty, osadzone w rockowej muzyce dopalonej elektroniką, zabiorą Was w podróż po upadkach, uniesieniach, szukaniu szczęścia i nieustannej walce o swoje własne życie.
———————————–
Tabula Rasa
Najnowszy singiel „Hiroł”: https://www.youtube.com/watch?v=9SgJZ0dk7jc
O sobie mówią: czworo przyjaciół z pewnym bagażem doświadczeń, który zostawili pewnego dnia na peronie – los podstawił im pociąg, za którym ciągnie się powiew odnowy. Wsiedli i mkną przed siebie w rytmie rock’a, trzymając w rękach kartę… czystą kartę, na której Moka, Iras, MiCi oraz Smok konsekwentnie zapisują swoje muzyczne opowieści i historie nacechowane prawdą i autentycznością płynącą wprost z serducha.
Tabula Rasa działa nieprzerwanie od 2019 roku konsekwentnie pracując na swoją markę i renomę, jawiąc się jako skład z wielką muzyczną energią, brzmieniową precyzją, swoim stylem i bardzo przystępnym dla publiczności repertuarem. Na swoim koncie mają występy u boku takich artystów jak Dżem, Urszula, Tomasz „Lipa” Lipnicki oraz Storo. Ponadto zespół kilkukrotnie gościł w TVN w ramach Wojewódzkich Finałów WOŚP, a także dotarł do półfinału Antyfestu Antyradia oraz w 2021 uzyskał tytuł laureata Festiwalu Srogie Granie. Na swoim koncie mają dwie oficjalne EP, a także klip promujący najnowszy singiel „Hiroł”.
Ich muzyka to krwisty, dobrze przyprawiony i energiczny rock, obfitujący w gitarowe riffy o które dba gitarzysta Michał „MiCi” Cierlica, melodyjne wokale, za którymi stoi Katarzyna „Moka” Kazimierczak oraz Ireneusz „Iras” Musik oraz pulsującą sekcję rytmiczną, za którą odpowiada Piotr „Smok” Smok. A wszystko to podane jest w bardzo przystępnej, uniwersalnej formie!