Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Extra Orbit

16:00 18:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

18:00 20:00

Teraz w ramówce

Extra Orbit

16:00 18:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

18:00 20:00

Background

NEXT FEST Music Showcase & Conference

Informacje
Data koncertu: 20 kwietnia 2023
Strona wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/nextfestmusicshowcase
Opis wydarzenia

Zjawiskowi debiutanci i debiutantki, kilkadziesiąt koncertów, kilkanaście klubów i sceny plenerowe, konferencja dla branży muzycznej, spotkania, warsztaty i dyskusje – to wszystko za niespełna pół roku w Poznaniu.

Let’s make spring great again!

Tegoroczny wiosenny sezon imprez muzycznych w Polsce rozpocznie NEXT FEST Showcase & Conference! W dniach 20–22 kwietnia do Poznania przyjedzie ponad 100 artystów i artystek, wśród których będą dominować najbardziej obiecujący debiutanci i debiutantki oraz czołowe gwiazdy rodzimej sceny.
NEXT FEST jest naturalnym spadkobiercą dorobku Spring Breaka, jednego z najważniejszych festiwali showcase’owych i konferencji, które odbywały się w Polsce. NEXT FEST powstał z potrzeby integracji i chęci współpracy, dlatego m.in. debiutujący artyści i artystki mają szansę dzielić sceny z najbardziej rozpoznawalnymi postaciami rodzimej fonografii.
🌱 Część konferencyjna będzie pełnić funkcję platformy do poznawania się, dzielenia wiedzą, wymiany doświadczeń, analizy trendów i networkingu. NEXT FEST to przede wszystkim okazja do spotkania się z ludźmi i muzyką, która ich łączy, niezależnie od tego, czy jest to praca w tej samej branży, czy życiowa pasja. Niebawem opublikujemy informacje o programie konferencji i przedstawimy nazwiska pierwszych prelegentów i prelegentek.
📸 Obserwuj nas na Instagramie @nextfestmusicshowcase i na stronie www.nextfest.pl.
〰
Organizatorem wydarzenia jest poznańska agencja Good Taste Production i Fundacja Trzy Sztuki. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka. Partnerami strategicznymi są Teatr Muzyczny w Poznaniu, Estrada Poznańska, CK Zamek. Partnerami wydarzenia są Eventim, Tama, Blue Note, Dragon, Dubliner, W Starym Kinie, Pod Minogą, Lokum, Schron.

NEXTFEST.PL / music showcase & conference – 20–22 kwietnia 2023 w Poznaniu premierowa edycja NEXT FEST Music Showcase & Conference.

Polecamy występy:

Świernalis / Izzy and the Black Trees / Stach Bukowski / Mnoda / Vincent / Mona Polaski / Rozen / Magda Kluz / Ziembul / Jelsa / Niesłuchowski