Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Background

Nothing But Thieves – Life’s Coming in Slow

w dniu 16 lutego 2022

Od premiery ostatniego albumu brytyjskiej grupy Nothing But Thieves – „Moral Panic”, minęło już trochę czasu, co nie oznacza jednak, że Conor Mason, Joe Langridge-Brown, Dominic Craik, Philip Blake oraz James Price zrobili sobie urlop od muzyki. Wręcz przeciwnie! Artyści co jakiś czas sukcesywnie dzielą się kolejnymi nowościami spod swojego warsztatu.
Nothing But Thieves podzielili się właśnie nowym utworem „Life’s Coming In Slow”, który zasila soundtrack gry Gran Turismo 7.
Najnowszy kawałek zespołu – Life’s Coming In Slow, to zdecydowanie jedna z najlepszych kompozycji w dotychczasowej dyskografii Nothing But Thieves. Zadziorna, niepokorna, zbudowana na solidnych gitarach i wracająca do brzmienia z czasów albumu Broken Machine.

Life’s Coming In Slow jest jednocześnie wkładem brytyjskiego bandu w soundtrack do najnowszej odsłony popularnego symulatora wyścigów – Gran Turismo 7, do którego klimatyczny kawałek Moon Over the Castle stworzyła również grupa Bring Me The Horizon. Gra będzie miała swoją premierę już 4 marca 2022 roku.