Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Background

Stach Bukowski – Czerwony SUV

w dniu 27 marca 2020

Stach Bukowski, jeden z ciekawszych nowych polskich zespołów rockowych wydał debiutancką płytę. Do serwisów cyfrowych trafił ich album “Czerwony SUV” .

Muzykę zespołu można nazwać świeżym retro. Płyta “Czerwony SUV” Stacha Bukowskiego to vintage rock zagrany z polotem i z uchem do chwytliwych melodii. Czasem też z przymrużeniem oka. Czuć na niej radość, spontaniczną energię i młodzieńczy wigor, dzięki którym podbiją świat.

Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert to błyskotliwy gitarzysta. W takim składzie są nie do pokonania. Szeroka publiczność poznała ich dzięki występom przed czołową polską grupą Sobird i popularnym singlom „Lew”, „Los” oraz „Pif-Paf”.W dniu premiery albumu “Czerwony SUV” wypuścili kolejny, tym razem zatytułowany tak samo jak płyta. Brawurowy i beztroski teledysk do tego kawałka można oglądać na oficjalnym kanale wytwórni FONOBO Label. Za obrazek odpowiada THEDREAMS Studio.

Na liście Top Orbit zespół zadebiutował jesienią 2019 roku z piosenką „Lew”. Warto wspomnieć że wcześniej te sam skład muzyków nagrał płytę zatytułowaną „Po prostu” pod nazwą Łaski Bez. Piosenka „Los” grupy Łaski Bez pojawiła się wiosną 2019 roku w propozycjach do listy Top Orbit i znajduje się także na płycie „Czerwony SUV” ale w tym celu została nagrana na nowo. Podobnie stało się z utworem „Noc”, do którego ponownego nagrania zaproszono zespół Kwiat Jabłoni.

Obecnie w głosowaniu na listę znajduje się piosenka „Pif-paf”.