Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Light Orbit

06:00 12:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

12:00 14:00

Teraz w ramówce

Light Orbit

06:00 12:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

12:00 14:00

Background

Lista Top Orbit // Podsumowanie roku 2021

w dniu 28 grudnia 2021

Legenda: miejsce, tytuł, wykonawca, punkty za miejsca 1-20, 2-19 itd., ile razy na liście, najwyższa pozycja, ile razy na tej pozycji

1Bądź sobąOne Future7234516
2TyKuba Leciej5683518
3Oto padł strzałFizyka Płynów5263315
4Mogło być nicKwiat Jabłoni4434033
5Farewell To UsLooney Bin3882412
6PrawdaKlubokawiarnia Kosmos2821813
7Pozwolisz? Niech opadnie kurzPróżny Typ2121951
8NieznanyMeteroids1931214
9SuperstarWizja Lokalna1871412
10Zegar tykaBert Gra1801812
11AdelajdaSacramentopinto 1721332
12BestiaJacek Horta1711961
13CiałoPan Przecinek & Zespół Depresyjny1691121
14Nie ma nadzieiDo Góry Nogami1671412
15OtuleniWaterside1621861
16Wiersz pierwszyPink King1561312
17InnyCDN1531024
18Ulice 93Non Serviam1501112
19SzczerośćKRiSU1481821
20Jak Tommy Lee JonesZiembul141912
21Wiesz już wszystkoWaterside1391263
22JesieńMiasto Gniewu1371551
23AlarmCentrum130911
24XITerra Ubi Leones122921
25Dla nikogoFreak1211012
26Under The Empty SkyAcute Mind1191162
27Gra pozorówKozyrska x Sieczak1181341
28Może jest takMallgon117911
29Tysiące B61161231
30OnaCurcuma1121481
31GrimondDesertrain112832
32LustroWizja Lokalna1011171
33Ostatni pociągZmieszani96941
34WodaThe Moon & The Sun921391
35NocSKOS88832
36Z kim pożegnasz się?Hurrockaine85851
37RoślinożercaDildo Baggins78721
38Ocean myśliJacek Horta78631
39SercePart Of The Kitchen72741
40RudobrodyBjorn64661
41List motywacyjnyWielki Las63972
42SpójrzLavina & Maria Tyszkiewicz63771
43WolnośćHolyguns62891
44Zostań tuJacek Horta62751
45Koniec wakacjiKwiaty62653
46SenAnielka62431
47What It IsAgata Karczewska61851
48KluczT.Ok.I58981
49Femme FataleBruklin57531
50LoteriaHurrockaine56881
51Walc minionych latPan Przecinek & Zespół Depresyjny53913
52WirusCurcuma52671
53CichoAgata Radziszewska50461
54IluzjaVataha50311
55Jak ćmyDollz497101
56WinaBYTY49681
57SzczurMarionetki48791
58Cholerna graWrony47321
59DeltaThe Cassino46571
60BezglutenowyDildo Baggins45982
61ObudźChłodno43781
62OdraBluszcz43671
63PrzestrzeńGravity OFF40571
64PrzeżyjZiembul40481
65Oni już tu sąKosmodrom388121
66PstrykNon Serviam386121
67JestemKozyrska x Sieczak377101
68JapanManchiz336132
69BłogostanJagoda Kret33361
70AutomatyHalf Light317121
71Oh BoyCF9830591
72NocStach Bukowski30491
73Promyk nadzieiMarionetki30392
74SłonieRoseMerry284101
75Tyle słówWczasy27371
76Chamski beatEcha259141
77Moja stronaStrefa Zagrożenia Hałasem256131
78Z głębi duszy Holyguns25381
79StonogaBaddie feat. Dollz24381
80MałaDoosha Moya234132
81Owce Yorba22261
82Na przekórTerra Ubi Leones204141
83DymSiS186152
84SupersamLeski185162
85CzerwiecBYTY184151
86OczyRóża164141
87GwiazdyEcha163141
88TolerancjaKRiSU feat. Alergen & Chris Vane152121
89Diler miłościAVE143111
907:09Bażant113171
91Charles FloydThe Poks112141
92SupernovaHurrockaine103161
93ItakaEliza Tkacz 102131
94OdpowiedziKolory101111
95KosmosKlubokawiarnia Kosmos92141
96Światło.Cień BlackKay92151
 Kilka prawdYanish92151
97NarysowanyMrzonki83182
98Czyjeś DzieciCzyjeś Dzieci82151
99SzakiraNanga82172
10010 lat później Bruklin71141
101Ulica 12Pan Przecinek & Zespół Depresyjny62161
102Światłocień Alphadog62171
 Dym na niebieBlasky62171
103Grasz nie fairBad Grace52171
104A my? Bażant42192
105Na pamięćAgnieszka Skrycka41171
 PowrotyKozyrska x Sieczak41171
106SputnikMuzopatia31181
 Nie płacz PolskoRY31181
 Płyn lugolaThe Moon31181
 CzasVero31181
107NadziejaJola Tubielewicz & Woodland Spirit22202
108PestkaAnia Sama21191
 Against The WorldClodie21191
 Na wspakZmieszani21191
109Zwyczajnie miłoBarometr11201
 Święta geometria The Moon & The Sun11201

Podsumowanie wykonawców:

Legenda: liczba punktów, ile razy na liście (wszystkie utwory), ile utworów

1One FutureOne Future723451
2Kuba LeciejKuba Leciej568351
3Fizyka PłynówFizyka Płynów526331
4Kwiat JabłoniKwiat Jabłoni443401
5Looney BinLooney Bin388241
6Jacek HortaJacek Horta311323
7WatersideWaterside301302
8Klubokawiarnia KosmosKlubokawiarnia Kosmos291202
9Wizja LokalnaWizja Lokalna288252
10Pan Przecinek & Zespół DepresyjnyPan Przecinek & Zespół Depresyjny228223
11Próżny TypPróżny Typ212191
12MeteroidsMeteroids193121
13Non ServiamNon Serviam188172
14ZiembulZiembul181132
15Bert GraBert Gra180181
16Sacramentopinto Sacramentopinto 172131
17Do Góry NogamiDo Góry Nogami167141
18CurcumaCurcuma164202
19KRiSUKRiSU163202
20Kozyrska x SieczakKozyrska x Sieczak159213
21Pink KingPink King156131
22CDNCDN153101
23HurrockaineHurrockaine151193
24Terra Ubi LeonesTerra Ubi Leones142132
25Miasto GniewuMiasto Gniewu137151
26CentrumCentrum13091
27Dildo BagginsDildo Baggins123162
28FreakFreak121101
29Acute MindAcute Mind119111
30MallgonMallgon11791
31B6B6116121
32DesertrainDesertrain11281
33ZmieszaniZmieszani98102
34The Moon & The SunThe Moon & The Sun93142
35SKOSSKOS8881
36HolygunsHolyguns87112
37MarionetkiMarionetki78102
38Part Of The KitchenPart Of The Kitchen7271
39BYTYBYTY67102
41BruklinBruklin6462
40BjornBjorn6461